Kontakt z położną


Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wielu kobiet, zwłaszcza tych spośród nich, które wkrótce zostaną mamami oraz dopiero planującym macierzyństwo, szpital w Aleksandrowie umożliwił kontakt on-line z położną.

Wiele spośród Pań z pewnością chciałaby, aby rozwiać ich wątpliwości, obawy, a czasem zwyczajny strach przed porodem. Często niektóre zwłaszcza młode kobiety, czują się zagubione będąc w ciąży i nie zawsze oprócz lekarza mają kogoś, kogo mogą zapytać o sprawy niekiedy wstydliwe, „niemądre” w ich pojęciu, choć takich pytań nie ma. Na ogół tego rodzaju sprawami nie chcą zaprzątać głowy swojego położnika, a wątpliwość pozostaje i jest często powodem do niepotrzebnego stresu.

Odpowiedzi będą przesyłane na podany adres e –mail. Ciekawsze zagadnienia, dotyczące ciąży i porodu fizjologicznego oraz pytania i odpowiedzi będą zamieszczane na stronie.

Serdecznie zapraszam więc do kontaktu i współredagowania nowej rubryki w witrynie naszego szpitala. W kontakcie z Paniami pozostawać będzie doświadczona położna i pedagog – mgr Anna Kettner

Treść wiadomości Imię, nazwisko lub nick   Adres e-mail                   
   

Powiatowy Szpital w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o.
87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Słowackiego 18
tel.: 054 282 80 01, fax: 054 282 80 02

Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Kontakt   |   Aktualności

Szpital Aleksandrów © 2006 Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Created_by Michał Buczko